Amasya Araç Ekspertiz

Canes Full Expertiz tarafsız hizmet anlayışı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile araç alım ve satımlarında yaşanan problemleri çözmek ve insanların aracını bilerek almasını ve satmasını sağlamaktır . Araç alım ve satımlarındaki araçların mevcut durumu hakkındaki bilgileri , (kazalımı değişeni varmı boyalımı motoru nasıl gibi v.b) soruları,teknolojik cihaz ve ekipmanlar ile testlerini yaparak görüntülemekte ve belgelendirmektedir.

Otomobil sektörüne kattığımız değer ve sunduğumuz hizmetler ile sıfır araç almak isteyenlerin “Canes Full Expertiz” varken neden ikinci el otomobil almıyorum?’ demesini sağlayan Canes Full Expertiz  aracınızın A dan Z ye tüm testlerini yaparak aracınız hakkındaki tüm bilgileri hem yazılı hem görsel olarak size sunmakta ve internet sitemizde dilediğiniz zaman görmenizi sağlamaktadır.

 

2.El Garantili Ekspertiz

2. el araç müşterileri için almayı planladıkları aracın istenen bedelin karşılığı değerde bir araç olup olmadığından emin oluyoruz. 2. el araç alıcılarının alışverişlerini bilinçli bir şekilde gerçekleştirmelerine katkıda bulunuyoruz.

Detaylı Bilgi Veriyoruz.

Zaman içinde araçların kullanımından kaynaklı oluşmuş ve ya oluşabilecek sorunları objektif bir biçimde değerlendiriyor ve satın alacağınız araç hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Avantaj Sağlıyoruz.

Modern tesislerimiz, yetkin personelimiz, araç ve cihazlarımızla, 2. el araç satıcıları için düzenlediğimiz detaylı kontrol, testler ve ekspertiz raporları ile avantaj sağlıyoruz.

Özgün Çalışıyoruz.

Otomotiv sektörünün bağımsız bir kolu olarak, işlemlerimizi herhangi bir kuruluş ile anlaşmamız olmaksızın gerçekleştiriyoruz. Detaylı incelemelerimiz sonucunda müşterilerimize en doğru ve tarafsız bilgiyi sunuyoruz.

BİZE ULAŞIN

Canes Full Expertiz İletişim Bilgileri
Küçük Sanayi Sit. Dadı Mah. Mücavir Meziyet Sokak
No : 9 / A  Amasya Merkez

03582324777 – 05458359998

canesfullexpertiz@gmail.com

🕦 ONLİNE RANDEVU

Lütfen Bekleyin..
Hemen Ara
Yol Tarifi Al